96 трактор. Захист України. Урок 45. Дата: 30.05.2022.
Стрільба з пневматичної гвинтівки.
Інструктаж з правил безпеки в тирі та на вогневому рубежі
. У гвинтівки ІЖ-38 постріл відбувається внаслідок тиску повітря, стиснутого поршнем, який швидко рухається та переміщується під впливом попереднього напруження пружини. На відстані до 25 м куля може завдати серйозного поранення. При потраплянні в перешкоду - фанеру, дошку - куля може рикошетити.
Заряджання пневматичної гвинтівки ІЖ-38:
Тримаючи гвинтівку в правій руці за шийку ложі, великим пальцем лівої руки натиснути на важіль, а правою рукою натиснути на передню частину ствола, переломлюючи його на осі ствольній коробки. При цьому важіль зведення, подолавши опір пружини поршня, виводить поршень в заднє положення і ставить його на бойовий взвод. Потім вставити кулю в канал ствола таким чином, щоб вона повністю ввійшла в нього, і повернути ствол у початкове положення. Гвинтівка заряджена.
При натисненні на спусковий гачок відбувається постріл. Проводити постріл «в холосту» без кулі не рекомендується
. Забороняється також застосовувати для стрільби замість куль інші предмети. Все це призводить до швидкого пошкодження зброї.
Заходи безпеки при поводженні з гвинтівкою.
Категорично забороняється:
· знаходячись поза лінією вогню, готуватися до стрільби і прицілюватися у людей, мішені або інші предмети незалежно від того,заряджена зброя чи ні;
· стріляти з несправної чи не приведеної до нормального бою зброї;
· залишати зброю на лінії вогню заряджену або із закритим затвором;
· передавати зброю будь-кому;
Комментарии
Отправить комментарий